Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Zobacz London Jazz Festival

8 października 2008

W tym roku London Jazz Festival odbędzie się dniach 14-23 listopada. Nadchodzące dużymi krokami festiwalowe dni nad Tamizą to wspaniała okazja to tego, aby hucznie świętować wraz z międzynarodowym tłumem miłośników jazzu.

Be Sociable, Share!


Co roku londyński festiwal gości u siebie wybitnych muzyków, od wielkich gwiazd estrady do początkujących artystów uhonorowanych już wieloma nagrodami branżowymi. London Jazz Festival wyróżnia się ponadto jednoczesną promocją utworów dobrze znanych szerokiej publiczności i tych zupełnie nowych oraz tradycyjnych i eksperymentalnych dźwięków. Festiwal przekracza także muzyczne granice kulturowe. Warto zaznaczyć, że oprócz koncertów w ramach głównego festiwalu odbywa się szereg równoległych wydarzeń muzycznych – premier, projektów specjalnych autorstwa najznamienitszych artystów, bezpośrednich transmisji radiowych i internetowych.

Jeżeli w twojej duszy gra jazz i uważasz każdy takt muzyki stworzonej przez Milesa Davisa i jego następców takich jak: Herbie Hancock, Chick Corea i John McLaughlin jest absolutnym dziełem sztuki, nie możesz przegapić London Jazz Festival 2008!


Zobacz to, co w światowym jazzie najlepsze! Wybierz się do Londynu i spraw, aby twoja jesień miała prawdziwie jazzowy nastrój!
*Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę i zawierają opłaty lotniskowe. Oferta z dnia 25 września 2008 r. jest ważna do wyczerpania puli.


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 193

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie