Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Zobacz jak Belfast bawi się w karnawale!

4 grudnia 2008

Wymarzone miejsce do świętowania Chińskiego Nowy Roku w Wielkiej Brytanii? easyJet da Ci wskazówkę: to nie jest Londyn! Aby poczuć prawdziwy smak Chin udaj się do… Belfastu!

Be Sociable, Share!


Zaledwie kilka dni po bożonarodzeniowym i sylwestrowym świętowaniu przychodzi pora na kolejną celebrację – obchody Chińskiego Nowego Roku przypadające na 26 stycznia. W tym dniu żegnamy Rok Szczura i rozpoczynamy Rok Bawoła, który symbolizuje spokój, skromność, hart ducha oraz pracowitość i sumienność.

Możesz przekonać się na własne oczy, że tajemnicze i odległe Chiny są bliżej niż myślisz! W Belfaście, na odrestaurowanym wiktoriańskim Targu Św. Jerzego co roku mają miejsce niezwykłe uroczystości inspirowane Chińskim Nowym Rokiem. Można się spodziewać, że również w przyszłym roku Belfast zapewni nam szereg atrakcji – od pokazów wschodnich sztuk walki, występów chińskich akrobatów i tancerzy Tańca Lwa, poprzez kolorowe parady i przedstawienia, którym towarzyszyć będą pobudzające dźwięki bębnów, gongów i cymbałów, aż do pokazów sztuki kulinarnej rodem z Chin i warsztatów rzemiosła artystycznego.


Zaplanuj także wieczór w jednym z najpopularniejszych klubów w mieście lub wybierz się do pubu na kufel tradycyjnego piwa!


Zarezerwuj bilet w easyJet i przyłącz się do szalonej zabawy już na początku 2009 roku!


* Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę i zawierają opłaty lotniskowe. Oferta z dnia 26 listopada 2008 r. jest ważna do wyczerpania puli.


easyjet.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 079

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie