Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Zmień rezerwację lotów online

11 czerwca 2012

Już teraz, jeśli zarezerwowałeś bilet przez lufthansa.com i musisz zmienić tę rezerwację, możesz to zrobić online w zakładce Moje rezerwacje, nawet na 1 godzinę przed odlotem samolotu.

Be Sociable, Share!


Już teraz, jeśli zarezerwowałeś bilet przez lufthansa.com i musisz zmienić tę rezerwację, możesz to zrobić online w zakładce Moje rezerwacje, nawet na 1 godzinę przed odlotem samolotu. Możesz dzięki temu szybko reagować i odpowiednio dostosować się do wszelkich nieprzewidzianych wydarzeń, bez konieczności kontaktowania się z Centrum Serwisowym Lufthansy, a także unikając wystawania w kolejkach do stanowisk biletowych na lotnisku.

Prosimy pamiętać, że rezerwację możesz zmienić jedynie w przypadku, gdy jeszcze nie odprawiłeś się na dany rejs. Ta usługa jest dostępna w ponad 60 krajach świata.

Jeśli chcesz zmienić godziny swojej podróży, po prostu na portalu lufthansa.com wywołaj swoją rezerwację – albo przez zakładkę Moje rezerwacje albo wpisując swoje imię i nazwisko oraz numer rezerwacji. Kliknięcie przycisku „Zmień rezerwacje” przeniesie Cię bezpośrednio na stronę z zestawieniem wszystkich innych dostępnych rejsów. Pamiętaj, że abyś mógł skorzystać z tej opcji konieczne jest spełnienie dwóch warunków: Twój bilet musi być wystawiony w taryfie zezwalającej na zmianę rezerwacji, a Ty nie zostałeś jeszcze odprawiony na pierwotnie zarezerwowany rejs.

Jeśli równocześnie zmieniasz rezerwację zarówno rejsów wylatujących jak i powrotnych, będziesz mógł, za dopłatą, podwyższyć swoją klasę podróży. Jeśli zmiana rezerwacji powoduje dodatkowe koszty, np. wskutek warunków taryfy, które zezwalają na zmianę rezerwacji jedynie za dopłatą lub też wskutek konieczności dopłaty do wyższej klasy rezerwacyjnej, te dodatkowe obciążenia zostaną podane i pobrane na koniec transakcji w takiej formie, w jakiej nastąpiła płatność za bilet.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie