Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Ryanair nowości

Zmiana w odprawach bagażowych pasażerów

Zmiana w odprawach bagażowych pasażerów

21 lutego 2006

Od 16 marca podróżni z krajów Unii Europejskiej będą mogli odprawić się online na stronie Ryanair, pod warunkiem że bedą lecieć tylko z bagażem podręcznym.

Be Sociable, Share!


Osoby podróżujące z bagażem rejestrowanym zapłacą za każdą sztukę bagażu 2,5 funta (przy płatności online) i 5 funtów (przy płatności na lotnisku).


Jak informuje Ryanair, wszystkie zmiany dotyczą osób, które kupią bilet PO 16 marca 2006 r. Osoby już posiadające bilety na lot po tym terminie podróżują bez zmian. Czas odprawy online: pomiędzy 72, a 4 godziny przed odlotem każdego samolotu. Osoba, która odprawiła się online, będzie musiała stawić się przy najpóźniej 30 minut przed odlotem w bramce wyjściowej z terminala do samolotu. Dla pozostałych osób, czas zamknięcia check in pozostaje bez zmian, tj. 40 minut przed odlotem samolotu.


Od 16 marca ulegnie również zmianie zasada kolejności wejścia na pokład Boeingów Ryanaira. Do tej pory, jako pierwsze wchodziły osoby z kartami pokładowymi o numerach od 1 do 66. Od połowy marca pierwszeństwo przy wejściu do samolotu będą mieli podróżni, którzy odprawili się online.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 755

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie