Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Z Europy

Zimowy rozkład lotów AirBaltic

29 października 2006

Od 29 października zacznie obowiązywać zimowy rozkład lotów linii airBaltic, który będzie ważny do 24 marca 2007 roku. Rozkład będzie wzbogacony o nowe docelowe lotniska i zwiększoną częstotliwość lotów na czterech trasach. W sumie, tej zimy, linie airBaltic będą obsługiwały 33 bezpośrednie loty z Rygi oraz 12 z Wilna, jak również bezpośrednie loty pomiędzy Kaliningradem a Kopenhagą.

Be Sociable, Share!


“Podejmując decyzje przy tworzeniu zimowy rozkład sugerowaliśmy się w bardzo dużym stopniu życzeniami naszych pasażerów. W tym sezonie zwiększona jest częstotliwość na najpopularniejszych obecnie trasach, oferujemy również nowe docelowe lotniska – Zurich i Gothenburg. Jesteśmy przekonani, że nasi pasażerowie będą zadowoleni z niższych cen biletów, co spowoduje, że usługi airBaltic będą dostępne dla stale rosnącej populacji,” poinformował prezes airBaltic, Bertolt Flick.

W tym sezonie, 29 października, zostanie dołączony nowy bezpośredni lot z Rygi do Zurichu i Gothenburga, usługa dostępna 3 razy w tygodniu.

Przez całą zimę, linie airBaltic oferują także loty do egipskich kurortów – Hurghada i Sharm el-Sheikh. Dzięki porozumieniu z liniami Uzbekistan Airways, pasażerowie airBaltic będą mogli dwa razy w tygodniu korzystać z lotów z Rygi do Taszkientu.

Linie airBaltic zwiększą także częstotliwość lotów na czterech trasach z Rygi. Loty do Berlina będą dostępne dwa razy dziennie w dni robocze i raz dziennie w niedzielę. Loty z Rygi do Tbilisi są w ofercie trzy razy w tygodniu, natomiast loty do St. Petersburga jedenaście razy w tygodniu. Tej zimy loty do Sztokholmu będą się odbywac trzy razy dziennie, dodając południowy lot do rozkładu.

W tym sezonie zimowym ceny biletów na trasach z Rygi do Sztockholmu i Gothenburga będą zaczynały się od LVL 19.60 (EUR 27.80) w jedną stronę wliczając podatki. Jak już wcześniej informowaliśmy wyjściowa cena biletu w jedną stronę z Rygi do Bergen, Hamburga, Helsinek i Oslo wynosi LVL 13.60 (EUR 19.35 wliczając podatek).

Wyjściowa cena biletu na loty z Rygi do Brukseli, Kopenhagi, Dublina, Dusseldorfu, Londynu, Manchesteru, Mediolanu, Monachium, Paryża, Tallina, Wiednia, Wilna oraz Zurichu wynosi LVL 29.00 (EUR 41.25 wliczając podatki).

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 324

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie