Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Norwegian nowości

Zimowe loty Norwegian z Warszawy do Salzburga

10 września 2008

Norwegian Air Shuttle ogłosił otwarcie zimowego połączenia z Warszawy do Salzburga. Lot inauguracyjny na tej trasie odbędzie się 17 stycznia 2009. Połączenie to Norwegian oferował również w sezonie zimowym 2007/2008. Boeing 737 Norwegian odlatywać będzie z Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie na lotnisko w Salzburgu w każdą sobotę.

Be Sociable, Share!


Rejsy z Warszawy do Salzburga wykonywane będą do 28 marca 2009 zgodnie z poniższym rozkładem:

Wylot z Warszawy o godz. 7.00, przylot do Salzburga o godz. 8.35

Wylot z Salzburga o godz. 9.15, przylot do Warszawy o godz. 10.50

Wszystkie rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300 z polskimi załogami na pokładzie.

Bilety na nowe połączenie można kupować na stronie internetowej www.norwegian.no, w Call Center, w biurach podróży, na lotniskach oraz w warszawskim Centrum Obsługi Klientów.

Komentując otwarcie zimowego połączenia, Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki powiedział: ” Podobnie jak w ubiegłym roku zimowe połączenie do Salzburga uruchamiamy z myślą o klientach zainteresowanych narciarskimi wyjazdami w Alpy austriackie. Jesteśmy przekonani, ze nasza zimowa trasa zostanie bardzo dobrze przyjęta nie tylko przez narciarzy. Ponownie przybliżamy Polakom miasto Mozarta, a także wspaniałe tereny narciarskie w pobliżu Salzburga, w tym najsłynniejsze alpejskie trasy zjazdowe Streif i Dirretisima w Kitzbuhel”.

Warto przypomnieć, że zgodnie z danymi przewozowymi za 2007 rok, opublikowanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, Norwegian jest najbardziej dynamiczną linią lotniczą w Polsce. Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie.

Norwegian oferuje połączenia na trzynastu trasach międzynarodowych z Warszawy, pięciu z Krakowa oraz po jednej z Gdańska, Szczecina i Wrocławia. W warszawskiej bazie stacjonują trzy samoloty Boeing 737-300 i pracuje blisko 100 osób.

/Norwegian/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 273

Tagi:

Zimowe loty Norwegian z Warszawy do Salzburga

6 czerwca 2007

Norwegian, największa skandynawska tania linia lotnicza, ogłosiła dziś otwarcie nowego połączenia z Warszawy do Salzburga. Lot inauguracyjny na tej trasie odbędzie się 29 grudnia 2007. Będzie to już czwarte nowe połączenie Norwegian uruchamiane w sezonie zimowym 2007/2008.

Be Sociable, Share!


Wcześniej linia poinformowala o otwarciu od końca października połączeń  z Warszawy do Monachium i Stavanger oraz ze Szczecina do Oslo. Uzupełnią one istniejące już połączenia z Warszawy do Oslo, Bergen, Birmingham, Sztokholmu, Kopenhagi, Rzymu, Aten, Malagi i Alicante, z Krakowa do Oslo i Sztokholmu oraz z Gdańska do Oslo.
Ponadto, w związku z rosnącym zainteresowaniem rejsami Warszawa – Kopenhaga, od 31 sierpnia Norwegian oferować będzie codzienne połączenie na tej trasie.

Komentując otwarcie nowego połączenia, Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki powiedział: „Nie zwalniamy tempa ekspansji na polskim rynku. Nowe połączenie do Salzburga uruchamiamy z myślą o klientach zainteresowanych zimowymi wyjazdami w Alpy austriackie. Jesteśmy przekonani, ze nasza nowa trasa zostanie bardzo dobrze przyjęta. Przybliżamy Polakom miasto Mozarta, a także wspaniałe tereny narciarskie w pobliżu Salzburga, w tym najsłynniejsze alpejskie trasy zjazdowe Streif i Dirretisima w Kitzbuhel”.Rozkład nowego połączenia (rejsy w soboty od 29 grudnia 2007 r. do 29 marca 2008 r.)


Odlot z Warszawy (WAW) o godz. 6.25
Przylot do Salzburga (SZG) o godz. 8.00


Odlot z Salzburga (SZG) o godz. 8.45
Przylot do Warszawy (WAW) o godz. 10.20


Wszystkie rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300 z polskimi załogami na pokładzie.


Bilety na nowe polaczenie można kupować od 5 czerwca  od godz. 14:00.
Ceny zaczynają sie od 199 PLN (łącznie z opłatami i podatkami lotniskowymi) Info: Norwegian.no


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 721

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie