Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje

Zimowa wyprzedaż w Ryanair

Zimowa wyprzedaż w Ryanair

28 listopada 2012

Ranair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła iż od dzisiejszej północy (24:00), 26 listopada, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €12 na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki.

Be Sociable, Share!


Ranair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła iż od dzisiejszej północy (24:00), 26 listopada, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €12 na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w środe (28 listopada).

Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić płacąc kartą MasterCard Prepaid, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

Stephen McNamara z Ryanaira powiedział:

“Tlko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1 500 połączeniach.

Od dzisiejszej północy (26 listopada), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od €12 na podróż po Europie w grudniu. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w środe (28 listopada).”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 483

Tagi: , , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie