Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Ryanair

Zima w pełni

Zima w pełni

1 lipca 2005

Ryanair ogłosił początek sprzedaży biletów na sezon zimowy, który potrwa od 30 października 2005 do 25 marca 2006 r. Ceny biletów na przeloty na europejskich trasach z tej okazji zaczynają się już od 0,99 GBP.

Be Sociable, Share!


„Zapomnijcie o tych zmarnowanych wieczorach z powodu brzydkiej jesiennej i zimowej pogody i bądźcie pierwszymi, którzy skorzystają z naszej oferty naprawdę tanich biletów lotniczych! W naszej zimowej siatce połączeń są tym razem aż 233 trasy co stanowi o 33 proc. wyższa liczbę, niż przed rokiem” – powiedziała Caroline Baldwin, dyrektor Sprzedaży i Marketingu na Austrie, Niemcy i kraje Europy Środkowej ogłaszając początek sprzedaży.

Aby uświetnić otwarcie sprzedaży w sezonie zimowym, przewoźnik zaoferował 500 tys. miejsc w cenie 0,99 GBP. Także ceny biletów do Polskich miast wyglądają korzystnie, Gdańska lub Rzeszowa można polecieć już za 13 zł. Oczywiście jest to cena bez opłat i podatków.

Na stronie www.ryanair.com można już rezerwować bilety na sezon zimowy. Przypominamy, że im wcześniej dokona się zakupu, tym bilet będzie tańszy. Poza najtańszymi biletami można znaleźć także oferty taniego wypożyczenia samochodu, hoteli, czy ubezpieczenia w czasie podróży.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 685

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie