Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Zimą Ryanair będzie latał na Wyspy Kanaryjskie

Zimą Ryanair będzie latał na Wyspy Kanaryjskie

30 lipca 2009

W zimowym rozkładzie lotów linii Ryanair znajdzie się aż 39 nowych połączeń z Wyspami Kanaryjskimi. Ryanair zapowiedział zwiększenie obecności w portach, w których obowiązują minimalne stawki opłat lotniskowych.

Be Sociable, Share!


W nowym rozkładzie lotów Ryanair chce obsłużyć dodatkowe 2 mln pasażerów na 16 nowych trasach na Gran Canaria, 15 do Lanzarote i 8 na Teneryfę. W te rejony będzie można polecieć m.in. z Birmingham, Bournemouth, Bristolu, East Midlands, Glasgow, Liverpoolu oraz dwóch londyńskich lotnisk – Stansted i Luton. 
 
Ryanair powitał z zadowoleniem decyzję hiszpańskiego regulatora lotnisk, AENA, która zdecydowała się na specjalne zniżki opłat lotniskowych. Od tego czy AENA zdecyduje się na przedłużenie tej obniżki po 31 marca 2010, uzależniona jest decyzja przewoźnika o pozostawieniu tak dużej liczby rejsów do hiszpańskich miejscowości.

Kilka tygodniu temu Ryanair poinformował, że zmniejszy swoją obecność na lotnuski Stansetd w Londynie z powodu irracjonalnej jego zdaniem polityki brytyjskiego administratora portów lotniczych, BAA, utrzymującego wysokie stawki opłat za start i lądowanie.


Na podstawie cheapflights.com

/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 615

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie