Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Zamów transfer na stronie Jet2.com

12 grudnia 2007

Tanie linie Jet2.com nawiązały współpracę z firmą Holiday Taxis, zajmującą się organizowaniem transferów i oferującą przewozy pasażerów prywatnymi taksówkami, minibusami oraz autobusami. Teraz przy pomocy strony internetowej linii lotniczych jeszcze przed zaplanowanym lotem możemy sobie zapewnić wygodny dojazd z lotniska do hotelu lub ośrodka wypoczynkowego.

Be Sociable, Share!


Holiday Taxis może zorganizować transfer do 3000 ośrodków na świecie. Wystarczy tylko wybrać kraj do którego zamierzamy polecieć, wybrać z listy miejsce, gdzie chcemy się zatrzymać oraz zdecydować na jeden z oferowanych środków transportu.

Na przykład, taksówka, mieszcząca do 4 osób, zawiezie nas z lotniska w Maladze do hotelu Fuengirola Beatriz Palace za 57.58 funtów w jedna stronę, lub 115.15 funtów w obie strony. Koszt transferu minibusem, gdzie możemy jechać grupą do 7 pasażerów, wynosi 177.43 funtów w obie strony. Większy minibus, w którym zmieszczą się do 15 pasażerów zawiezie wszystkich za 300.80 funtów w dwie stronę.


Do końca lutego 2008 obowiązuje zniżka 10% na wszystkie rodzaje transferów. Jet2.com lata z Leeds Bradford, Manchesteru, Belfastu, Newcastle, Blackpool oraz Edynburga.


Na podstawie cheapflights.co.uk

/PK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 343

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie