Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Zakręcony Liverpool

16 czerwca 2009

Liverpool sprawi, że od atrakcji może zakręcić ci się w głowie. Największy festiwal kultury afrykańskiej w Wielkiej Brytanii „Africa Oye”, prestiżowy turniej tenisa, święto muzyki pop, czyli Summer Pops, podczas którego wystąpi m.in. Leonard Cohen, Ne-Yo i Simply Red to tylko początek atrakcji.

Be Sociable, Share!


A już 10 lipca w ramach obchodów Dnia Beatlesów odbędzie się wielki koncert w Liverpool Echo Arena!

Dla amatorów sztuki nowoczesnej, gratką będzie nowa wystawa w muzeum Tate w Liverpoolu zatytułowana „Colour Chart: Reinventing Colour, from 1950 to Today”. Pokazuje ona eksperymenty z kolorami, jakie przeprowadzili najwięksi artyści m.in. Andy Warhol, Marcel Duchamp, Frank Stella czy Angela Bulloch. Wernisaż odbył się 29 maja 2009, ale wystawa
z kolorami w roli głównej potrwa aż do połowy września.


Już dziś zarezerwuj swój bilet do Liverpoolu – miejsca, w którym słowo nuda nie istnieje. Wejdź na easyJet.com i przekonaj się na własne oczy, że mamy dla ciebie wspaniałą ofertę. Ceny biletów zaczynają się już od 140 zł*!


* Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 8 czerwca 2009 jest ważna do wyczerpania puli.
   
easyjet.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 711

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie