Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Zabawa z Wizz Air na lotnisku Modlin

4 lipca 2012

Pierwszych 69 pasażerów w strojach kąpielowych zdobędzie bezpłatne bilety. Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej świętuje swoje przenosiny na lotnisko Modlin w tym miesiącu, zapraszając odważnych i zabawnych pasażerów do pojawienia się w Modlinie w tę sobotę w strojach kąpielowych z jakąkolwiek różową ozdobą.

Be Sociable, Share!


Pierwszych 69 pasażerów w strojach kąpielowych zdobędzie bezpłatne bilety. Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej świętuje swoje przenosiny na lotnisko Modlin w tym miesiącu, zapraszając odważnych i zabawnych pasażerów do pojawienia się w Modlinie w tę sobotę w strojach kąpielowych z jakąkolwiek różową ozdobą. Pierwszych 69 pasażerów, którzy pojawią się w specjalnym namiocie Wizz Air podczas dnia otwartego lotniska w Modlinie, 7 lipca od godziny 14.00 otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na wybranej trasie oferowanej przez Wizz Air z lotniska Modlin. Bilety będą ważne przez 6 miesięcy.
Od 18 lipca Wizz Air zacznie działać z taniego lotniska w Modlinie, oferując nisko-kosztowe przeloty na 20 trasach: do Barcelony, Bolonii, Forli, Burgas, Brukseli Charleroi, Cork, Doncaster Sheffield, Eindhoven, Glasgow Prestwick, Goteborg, Liverpoolu, Londynu Luton, Malmo, Madrytu, Mediolanu Bergamo, Oslo Sandefjord Torp, Paryża Beauvais, Rzymu Fiumicino, Stavanger i Sztokholmu Skavsta.
“Z przyjemnością zaoferujemy w drugiej połowie miesiąca jeszcze więcej niskich taryf z lotniska Modlin. Wizz Air jest różowy, a różowy to kolor zabawy. Zapraszamy najodważniejszych i najzabawniejszych spośród naszych lojalnych pasażerów do spotkania się z nami podczas dnia otwartego lotniska Modlin w tę sobotę, 7 lipca, od godziny 14.00, w różowych strojach kąpielowych. Można nawet oszukiwać – jeżeli nie masz różowego stroju kąpielowego, załóż jakikolwiek inny i przypnij do niego coś różowego! Zapraszamy jak najwcześniejszej – tylko pierwszych 69 ‘różowych pasażerów’ otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na lot Wizz Air z Modlina!” – powiedział Daniel De Carvalho, menedżer. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 488

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie