Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Lotnisko Modlin

Za darmo z Łodzi na lotnisko w Modlinie

14 stycznia 2014

Firma ModlinBus w tym miesiącu uruchamia nowe połączenie – z Łodzi na Lotnisko Warszawa-Modlin. Do trwającego na na stronie www.modlinbus.pl konkursu przewoźnik doda kolejne 200 darmowych biletów na nową trasę.

Be Sociable, Share!


Firma ModlinBus w tym miesiącu uruchamia nowe połączenie – z Łodzi na Lotnisko Warszawa-Modlin.  Do trwającego na na stronie www.modlinbus.pl konkursu przewoźnik doda kolejne 200 darmowych biletów na nową trasę.
By zdobyć bezpłatne bilety wystarczy w środę 15. Stycznia o godz. 12:00 wypełnić ankietę – 200 pierwszych osób, które odpowie na kilka prostych pytań otrzyma specjalne kody. Po przesłaniu takiego kodu na adres info@modlinbus.pl wraz z datą oraz godziną kursu, którym chce się pojechać, otrzyma się darmowy bilet. Każdy z 200 biletów uprawnia do jednego przejazdu na nowej trasie w terminie od 17 stycznia do 29 marca 2014 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.modlinbus.pl/strony/page/lodz.
Regularne połączenia z Łodzi na lotnisko Modlin z przystankiem w Warszawie na stacji Metro Młociny zostaną uruchomione 17 stycznia. Będzie to pierwsza i jak na razie jedyna linia na tej trasie. Dla korzystających z internetowego systemu rezerwacji ceny biletów kupowanych z dużym wyprzedzeniem będą zaczynać się od 9 zł.

Więcej informacji: www.modlinbus.pl
Pytania dziennikarzy: Tomasz Sadowski, Kierownik ds. Marketingu i Promocji, tel. 602 509 570,
e-mail: t.sadowski@modlinbus.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 450

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie