Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Z Tap Portugal najtaniej do Nowego Jorku

19 sierpnia 2009

Portugalska linia lotnicza TAP PORTUGAL, która 9 czerwca br. rozpoczęła regularne, bezpośrednie połączenia Warszawa – Lizbona, poszerza ofertę o połączenie do Nowego Jorku. Dzięki modyfikacji rozkładu będzie można wygodnie i tanio polecieć ze stolicy Polski przez Lizbonę na lotnisko Newark w Nowym Jorku.

Be Sociable, Share!


„Proponujemy połączenie przez Lizbonę do Nowego Jorku z myślą o pasażerach, którzy szukają atrakcyjnej alternatywy dla standardowych  ofert innych przewoźników. Wylatując z Warszawy o 7.05 rano docieramy na lotnisko w Newark już o 15.05 czasu lokalnego, zaś przesiadka w Lizbonie twa zaledwie półtorej godziny. Podróż powrotna zaczyna się w Nowym Jorku o 18.00, a kończy w Warszawie o 9.15 następnego dnia. Możliwy jest bezpłatny stopover w Lizbonie, co pozwala zatrzymać się podczas podróży do/z USA i zwiedzić piękną stolicę Portugalii. Liczymy na to, że atrakcyjna, również cenowo, propozycja, cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale też wśród wielomilionowej Polonii amerykańskiej”, mówi Marek Sławatyniec, odpowiadający za rynek polski w TAP PORTUGAL.

Portugalska linia przygotowała wyjątkową ofertę cenową dla pasażerów wybierających się z Polski do Nowego Jorku. Bilet powrotny na wyloty od 8 września do 10 grudnia br. oraz od 31 grudnia br. do 31 marca 2010 r.kosztuje tylko 1876 PLN  (taryfa z podatkami wg kalkulacji z dnia 19.08.09). Żaden inny przewoźnik nie oferuje obecnie biletów z Warszawy do Nowego Jorku w tak atrakcyjnych cenach.


TAP PORTUGAL obsługuje trasę Warszawa – Lizbona pięć razy w tygodniu, nowoczesnymi Airbusami A320. Na trasie Lizbona – Nowy Jork (lotnisko Newark) Airbusy A340 portugalskiej linii latają codziennie.


TAP udostępnia również pasażerom wylatującym z Polski najlepsze połączenia krajowe w Portugalii oraz wygodne, szybkie i bezpośrednie połączenia z Lizbony do 8 portów lotniczych w Brazylii (67 razy w tygodniu), a także wiele połączeń z Afryką.


Za podróże TAP PORTUGAL można zbierać mile w programie Miles and More.


Bilety na połączenia TAP PORTUGAL można kupić we wszystkich punktach agentów IATA, na stronie www.flytap.com, w znajdującym się w centrum miasta warszawskim biurze TAP Portugal, lub przez polskie Call Center (22) 620 05 97 lub (22) 620 05 87.


 


O TAP Portugal


TAP Portugal jest czołową portugalską linią lotniczą, a od 14 maja, 2005 członkiem Star Alliance. Linia posiada swoją bazę w Lizbonie, kluczowym lotnisku europejskim oraz bramie do Afryki, i Ameryki Północnej i Południowej, gdzie TAP wyróżnia się jako wiodący przewoźnik na połączeniach z Brazylią. Siatka połączeń obejmuje 62 porty docelowe w 29 krajach świata. Obecnie TAP wykonuje ponad 1850 lotów tygodniowo 54 nowoczesnymi Airbusami i 16 samolotami w barwach PGA, regionalnego przewoźnika przejętego przez TAP w 2007 r. TAP stawia klienta na pierwszym miejscu i stale dąży do zapewniania bezpiecznych, godnych zaufania oraz nowoczesnych usług i produktów, dostosowanych do potrzeb pasażerów. Podtrzymywanie portugalskiego charakteru marki, oraz jakość usług to główne mechanizmy rozwoju oraz strategii TAPu w ciągu ostatnich lat.


www.flytap.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 166

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie