Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Z Poznania do Sztokholmu na inne lotnisko

27 marca 2008

Samoloty tanich linii Wizz Air od 15 będą lądować na lotnisku Vasteras, zamiast portu Skavsta. Dotyczy to tylko lotów z Poznania. Vasteras jest położone dalej od poprzedniego miejsca lądowania, ale do tych okolic leci więcej pasażerów.

Be Sociable, Share!


Z Poznania do Sztokholmu Wizz Air lata dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Jak poinformowali przedstawiciele przewoźnika, połowa pasażerów Wizz Air, korzystających z tego połączenia, pochodzi z okolic nieopodal lotniska Vasteras. Niedogodności mogą natomiast odczuć pasażerowie chcący przesiąść się na samoloty innych przewoźników, którzy nadal będą startować z lotniska Skavsta.

Lotnisko, do którego teraz będą latały samoloty Wizz Air jest usytuowane ok. 120 km od Sztokholmu. Nie ma jednak obawy, że przylatujący tam pasażerowie będą mieli problemy z dotarciem do celu podróży. Lotnisko jest połączone z największymi miastami w Szwecji siecią autostrad, pociągów i autobusów. Do Sztokholmu można dojechać w około godzinę, a do centrum miasta kursują autobusy oraz pociągi. Cena dojazdu do Sztokholmu jest taka sama, jak w przypadku dojazdu z lotniska Skavsta.


Na podstawie Gazety Wyborczej


/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 236

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie