Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

Z Łodzi do Paryża, Barcelony, Rzymu, Edynburga, Frankfurtu-Hahn i Warszawy – tylko z OLT Express

20 kwietnia 2012

OLT Express ogłosił kolejne połączenia zagraniczne oraz połączenie Łódź-Warszawa.

Be Sociable, Share!


OLT Express ogłosił kolejne połączenia zagraniczne oraz połączenie Łódź-Warszawa. Bilety na rejsy z Łodzi do Paryża, Barcelony, Rzymu, Edynburga i Frankfurtu-Hahn są już dostępne w cenie od 149 zł. Rejsy z Łodzi do Warszawy można rezerwować od 79 zł.
Rejsy z Łodzi do Paryża (ORY) realizowane będą w środy i niedziele, do Rzymu (FCO) w poniedziałki i piątki, do Frankfurtu-Hahn (HHN) we wtorki i czwartki. Wyloty odbywać się będą o godzinie 19:35.
W weekendy, Pasażerów z Łodzi, OLT Express zabierze do Barcelony i Edynburga. Rejsy do Barcelony (BCN) realizowane będą w soboty o godzinie 9:00. Do Edynburga (EDI) będzie można polecieć w niedziele o 17:00.
Połączenia z Łodzi do Warszawy realizowane będą w dni powszednie, dwa razy dziennie o godzinie 6:00 i 7:00 oraz w soboty o 7:00. Rejsy powrotne z Warszawy do Łodzi w dni powszednie odbywać się będą o godzinie 18:00 i 22:00 oraz w niedziele o 18:00.
Regularne rejsy zagraniczne i na trasie Łódź-Warszawa zostaną uruchomione 29 października. Obsługiwać je będzie Airbus A320, przystosowany do przewozu 180 Pasażerów.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 398

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie