Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Z Gdańska do Kolonii z Wizz Air

28 lutego 2006

Linia Wizz Air ogłosiła dzisiaj, że od 7 czerwca rozpocznie loty na nowej trasie pomiędzy Polską i Niemcami. Będzie to połączenie z portu lotniczego w Gdańsku do Kolonii.

Be Sociable, Share!


Inauguracyjny lot do Kolonii odbędzie się 7 czerwca 2006 roku; początkowo będą to połączenia 3 razy w tygodniu. Bilety dostępne są już w sprzedaży. Można je nabyć przez stronę internetową linii lub dzwoniąc do telefonicznego centrum obsługi klienta Wizz Air. Regularna cena za przelot rozpoczyna się już od 112 PLN włączając w to podatki i opłaty lotniskowe. Jako specjalną ofertę na rozpoczęcie lotów, do 31 marca, linia oferuje limitowaną liczbę miejsc po promocyjnej cenie 102 PLN (włączając podatki i opłaty lotniskowe).


„W celu wyjścia naprzeciw dużemu zapotrzebowaniu na podróż między Polską a Niemcami, oferujemy coraz więcej wygodnych i bardziej dostępnych połączeń  pomiędzy tymi państwami. Kolonia jest szczególnie interesująca dla podróżujących w celach turystycznych oraz dla tych którzy odwiedzają swoich krewnych i znajomych. Z drugiej strony, Gdańsk staje się niezwykle atrakcyjnym miejscem wakacyjnym dla niemieckich turystów.” – tak powody uruchomienia tego połączenia wyjaśniał József Váradi - Prezes Wizz Air. 


Linia ogłosiła ostatnio wiele nowych połączeń w swojej siatce, włączając w to kierunki niemieckie takie jak: Wrocław-Dortmund, Katowice-Kolonia, Gdańsk-Lubeka. Loty te rozpoczną się wczesną wiosną.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 523

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie