Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Z easyJet z Krakowa do Bazylei

10 lipca 2013

A319 engineeasyJet, brytyjska linia lotnicza, uruchamia nową trasę z Krakowa do Bazylei w Szwajcarii. Loty rozpoczną się w październiku.

Be Sociable, Share!


A319 engineeasyJet, brytyjska linia lotnicza, uruchamia nową trasę z Krakowa do Bazylei w Szwajcarii. Loty rozpoczną się w październiku.

W sezonie zimowym 2013/2014, easyJet uruchamia nową trasę z Krakowa do Bazylei. Miłośnicy nart, snowboardu oraz innych sportów zimowych będą mieli ułatwiony dostęp do najlepszych baz w Europie. Dzięki dobrej infrastrukturze kolejowej, z lotniska w Bazylei (Basel-Mulhouse-Freiburg) z łatwością będzie można dotrzeć do podgórskich miasteczek w Szwajcarii, Francji oraz Niemczech. Począwszy od końca października, easyJet będzie latał ze stolicy małopolski do Bazylei trzy razy w tygodniu, we wtorki, piątki oraz niedziele. Trasa będzie obsługiwana przez samoloty Airbus A319.

easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń, czego dowodem jest uruchomienie dwóch nowych tras z Polski w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 17 czerwca odbył się inauguracyjny lot pomiędzy Krakowem a Londynem Southend, a teraz rozpoczynamy sprzedaż biletów na kolejnej trasie ze stolicy Małopolski. Wierzymy, że oferowane przez nas loty będą cieszyć się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów – powiedziała Verena Keimer, marketing manager linii.

Sprzedaż biletów już się rozpoczęła. Ceny zaczynają się od 135 zł.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 492

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie