Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Z easyJet i interREGIO

29 czerwca 2009

Planujesz urlop lub weekendowy wypad zagranicę? Uważasz, że ceny połączeń z warszawskiego lotniska są zbyt wygórowane, a oferta ograniczona? Wyrusz z interREGIO do Krakowa i leć z easyJet. To się opłaca!

Be Sociable, Share!


Pociągami interREGIO z Warszawy do Krakowa można podróżować od 5 czerwca br. Zabiorą cię one do grodu Kraka już za 38 zł!* Pociągi z Warszawy odjeżdżają dwa razy dziennie i docierają do Krakowa w niewiele ponad 3 godziny! Nie przepłacaj za bilet lotniczy z Warszawy, który oferują ci inni przewoźnicy. Na pewno zyskasz, jeżeli zdecydujesz się na wygodną podróż z easyJet i interREGIO.

Z Dworca Głównego w Krakowie dotrzesz bezpośrednio na terminal Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice szybką linią kolejową (pociągiem wahadłowym) w kilkanaście minut.


Teraz Kraków i wytęsknione wakacje są bliższej niż myślisz! Zarezerwuj już dziś lot w easyJet, sprawdź rozkład pociągów interREGIO i ciesz się pierwszymi dniami lata! A zaoszczędzone pieniądze przeznacz na atrakcje turystyczne! Więcej informacji znajdziesz na www.easyJet.com i www.pr.pkp.pl.


 


* Połączenie w jedną stronę


easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 931

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie