Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Z easyJet do Istambułu

10 lipca 2006

Od początku sierpnia linie lotnicze easyJet, rozpoczynają loty na trasie Londyn Luton – Istambuł. Przez pierwszy miesiąc pasażerowie będą mogli korzystać z 3 połączeń tygodniowo (wtorek, czwartek i sobota), a od 4 września samolot na tej trasie będzie latał codziennie. Będzie to już drugie połączenie do Istambułu, dokąd od 29 maja br. easyJet lata z Bazylei.

Be Sociable, Share!


Istambuł jest jedynym miastem, gdzie w czasie jednego spaceru można odwiedzić dwa kontynenty: Azję i Europę. Ta fascynująca metropolia jest wspaniałym połączeniem spuścizny trzech wielkich imperiów: Cesarstwa Wschodniorzymskiego, Bizancjum i Imperium Osmańskiego oraz dynamicznej teraźniejszości. W Istambule na każdym kroku można znaleźć pozostałości unikalnej historii, wspaniałych tradycji kulturalnych i wiele innych niesamowitych atrakcji, takich jak: bazary, pałace, egzotyczna przyroda oraz znane i podziwiane na całym świecie Hagia Sophia i Błękitny Meczet.

Bilety na nowe połączenie można kupować od piątku, 7 lipca, na stronie internetowej www.easyJet.com, już od 30,99 funtów w jedną stronę (cena biletu z opłatami).

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 180

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie