Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

Z Bydgoszczy do 12 europejskich miast

2 maja 2012

Podczas konferencji prasowej w Porcie Lotniczym w Bydgoszczy Zarząd OLT Express ogłosił połączenia zagraniczne z Bydgoszczy do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Włoch i Francji, które uruchomione zostaną 29 października.

Be Sociable, Share!


Podczas konferencji prasowej w Porcie Lotniczym w Bydgoszczy Zarząd OLT Express ogłosił połączenia zagraniczne z Bydgoszczy do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Włoch i Francji, które uruchomione zostaną 29 października. Bilety na te trasy w cenie od 149 zł wejdą dziś do sprzedaży.
W  sezonie Zima 2012/2013 OLT Express realizował będzie następujące połączenia z Bydgoszczy do Wielkiej Brytanii: do Londynu (LGW) – w piątki i niedziele o godz. 6:15, Newcastle (NCL) – w środy o godz. 6:55 i w soboty o godz. 18:45, Edynburga (EDI) – w piątki i niedziele o godz. 12:30, Liverpoolu (LPL) – w czwartki i niedziele o godz. 23:30 oraz do Bristolu (BRS) – we wtorki i piątki o godz. 23:30. Do Cork (ORK) w Irlandii będzie można polecieć we wtorki i czwartki o godzinie 6:10.
Z Bydgoszczy dostępne będą następujące rejsy do Niemiec: do Frankfurtu-Hahn (HHN) – w poniedziałki o godz. 13:00 oraz w środy i niedziele o godz. 18:45, do Dortmundu (DTM) – we wtorki i czwartki o godz. 18:00 oraz do Memmingen (FMM) – w poniedziałki i piątki o godz. 18:30.
Rejsy do Rzymu (FCO) odbywać się będą w środy i soboty o godz. 12:45, a do Mediolanu (BGY) we wtorki i czwartki o godz. 13:00.
Połączenia do Paryża (ORY) realizowane będą w poniedziałki i soboty o godzinie 7:15.
Wszystkie rejsy zagraniczne z Bydgoszczy realizowane będą samolotami Airbus A320, przystosowanymi do przewozu 180 Pasażerów.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie