Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności tanich linii lotniczych

Wzrosty Ryanair’a w Modlinie

Wzrosty Ryanair’a w Modlinie

12 grudnia 2012

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (12 grudnia), wzrost przewozów w Warszawie Modlin i uruchomia od sezonu letniego 2013 roku 5 nowych połaczenia do Bari, Marsyli, Pizy, Palmy i Trapani (od Kwietnia 2013)

Be Sociable, Share!


25 POŁĄCZENIA, 1.6M PAX ROCZNIE I 1,600 MIEJSC PRACY

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (12 grudnia), wzrost przewozów  w Warszawie Modlin i uruchomia od sezonu letniego 2013 roku 5 nowych połaczenia do Bari, Marsyli, Pizy, Palmy i Trapani (od Kwietnia 2013)

Wzrost Ryanair w Warszawie Modlin prezentuje się w  następujący sposób:

•    25 połączeń
•    5 nowych połączeń do/z Bari, Marsyli, Pizy, Palmy i Trapani
•    zwiększenie częstotliwości na 2 innych trasach
•    218 lotów tygodniowo (wzrost o 59%)
•    1.6m pax rocznie (wzrost o 200%)
•    1,600* lok.m.pracy

Aby uczcić okazję 50 % wzrostu przewozów, Ryanair oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 3zł na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (13 grudnia).

W Warszawie, Michael Cawley powiedział:

„Ryanair z przyjemnością uruchamia rozkład lotów na sezon letni 2013 z Warszawy Modlin oferując 25 tanich połączeń w tym 5 nowych do/z takich miast jak: Bari, Marsyli, Pizy, Palmy i Trapani oraz rozszerza czestotliwośćlotów na 2 istniejących połączeniach. Spowoduje to wzrost  przewozów o ponad 800,000 (200%) osób, czyli przewiezienie ponad 1,6 miliona pasażerów rocznie z lotniska Warszawa Modlin. Oznacza to ponad 1 600 miejsc pracy w regionie. Letnie bilety Ryanaira mogą być arezerwowane  na www.ryanair.com już jutro.

Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 3zł na styczniowe przeloty, po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (13 grudnia) na  www.ryanair.com Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.”

* ACI potwierdza do 1 000  stanowisk pracy ‘na miejscu’ na milion pasażerów

Be Sociable, Share!

Wizyt: 424

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie