Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Easyjet

Wyprzedaż biletów easyJet

8 czerwca 2012

Sprawdź co oferuje Wielka Brytania, Francja oraz Irlandia! Już teraz zarezerwuj lot z Krakowa do jednego z czterech najpiękniejszych miast Wysp Brytyjskich.

Be Sociable, Share!


Sprawdź co oferuje Wielka Brytania, Francja oraz Irlandia! Już teraz zarezerwuj lot z Krakowa do jednego z czterech najpiękniejszych miast Wysp Brytyjskich. Londyn – stolica Wielkiej Brytanii, trzecie największe miasto w Europie, Liverpool – miasto, w którym powstał zespół wszechczasów The Beatles, Bristol – zaprasza do najstarszego teatru w Anglii, Theatre Royal, który działa od 1766 roku oraz Edynburg – stolica Szkocji i siedziba szkockiego parlamentu. Również sprawdź loty do miasta zakochanych – Paryża czy miasta piwa Guinness – Belfastu!

Leć z Krakowa do:

Londynu Gatwick, połączenia codziennie, ceny już od 115 zł*
Paryża, połączenia 5 razy w tygodniu, ceny już od 95 zł*
Belfastu, połączenia 3 razy w tygodniu, ceny już 120 zł*
Bristolu, połączenia 5 razy w tygodniu, ceny już od 90 zł*
Edynburga, połączenia 3 razy w tygodniu, ceny już od 110 zł*
Liverpoolu, połączenia 4 razy w tygodniu, ceny już od 85 zł*

* Podane ceny zostały obliczone dla jednoczesnej rezerwacji dla dwóch osób, dotyczą pojedynczego biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe, za bagaż podręczny oraz opłatę transakcyjną (opłata transakcyjna pobierana jest jednorazowo, niezależnie od ilości zakupionych biletów). Ceny nie zawierają opłat za dodatkowy bagaż oraz opłaty za dokonanie płatności przy użyciu karty kredytowej. Oferta z dnia 04 maja 2012 jest ważna do wyczerpania puli. Ceny dotyczą biletów rezerwowanych pomiędzy 05.07.2012 a 24.03.2013.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie