Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wycieczka do Londynu za mniej niż 699 zł!

22 lutego 2008

Możesz sobie pozwolić na krótki urlop nie narażając na szwank domowego budżetu. Dzięki easyJetHolidays możesz połączyć nasze wspaniałe ceny lotów i najniższe ceny zakwaterowania tworząc dla siebie idealny urlop.

Be Sociable, Share!


Zarezerwuj wycieczkę do Londynu za mniej niż 699 zł w easyJetHolidays!

Jesteśmy całkowicie pewni, że nasze ceny są najniższe z dostępnych. Do tego stopnia, że oferujemy zwrot potrójnej różnicy w cenie, jeżeli po dokonaniu u nas rezerwacji Klient znajdzie gdzieś indziej tańszą ofertę*.


Gwarancja ta obowiązuje wyłącznie w stosunku do rezerwacji dokonanych do końca dnia w poniedziałek, 25 lutego. Więc nie zwlekaj i zarezerwuj swój idealny urlop w easyJetHolidays!


*Obowiązują szczegółowe zasady i warunki. Więcej informacji na stronie easyJetHolidays.com
   
Bezpłatny upgrade wszystkich samochodów wynajmowanych w Europcar!Europcar oferuje gwarantowany bezpłatny upgrade z klasy „economy” do „compact” wszystkich samochodów zarezerwowanych do odbioru od 1 marca do 31 maja za pośrednictwem easyJet.com.


Zarezerwuj dzisiaj i dokonaj pełnej rezerwacji wakacji z easyJet i Europcar. Oferta obowiązuje nie dłużej niż do północy 25 lutego 2008 r.


Ponadto, oferujemy specjalną gwarancję niskich cen dla wszystkich samochodów wynajętych za pośrednictwem easyJet.com do północy w poniedziałek 25 lutego – jeżeli klient znajdzie niższą cenę, zwrócimy potrójną różnicę!*


*Obowiązują szczegółowe zasady i warunki. Więcej informacji na stronie na stronie easyJet.com.

easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 852

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie