Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wrocław-Frankfurt | nowe połączenie lotnicze linii PLL LOT

15 marca 2011

Od 4 maja 2011 rozpoczyna kursowanie nowe poranne połączenie lotnicze na trasie Wrocław – Frankfurt nad Menem. Oferta skierowana jest głównie do klientów biznesowych

Be Sociable, Share!


Oferta wrocławskiego lotniska w Starachowicach wzbogaca się o kolejne połączenie. Od 4 maja 2011 rozpoczyna kursowanie poranne połączenie lotnicze do Frankfurtu nad Menem. Trasę obsługują linie lotnicze PLL LOT. Samolot z Wrocławia wylatuje o godzinie 8:00 i dociera do portu lotniczego we Frankfurcie w godzinach pełnego szczytu, kiedy z tego największego w Europie lotniska można dotrzeć w niemalże każdy rejon świata bez dłuższego oczekiwania.

To niejedyne nowe połączenie z Wrocławia, jakie rusza w tym roku. Od 2 maja 2011 rusza połączenie lotnicze na trasie Wrocław – Kopenhaga, obsługiwane przez linie SAS. Pozwoli to podróżnym z Wrocławia dogodnie dotrzeć do Danii i całej Skandynawii.

Rozbudowa siatki połączeń lotniska we Wrocławiu pozwoli na podróżowanie bez przesiadek do najważniejszych przesiadkowych portów lotniczych Europy: Warszawy, Monachium, Frankfurtu, Kopenhagi i Düsseldorfu. Oprócz rozbudowy rozkładu połączeń, na wrocławskim lotnisku powstaje nowy terminal, którego zakończenie planowane jest na finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012.


/ME/ na podstawie www.airport.wroclaw.pl

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie