Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

WIZZ Taxi – Nowa usługa Wizz Air

22 czerwca 2010

Najwygodniejszy transport z i na lotnisko! Wizz Air, największa nisko-kosztowa linia lotnicza w Polsce wprowadza nową usługę – WIZZ Taxi. Od teraz wszyscy pasażerowie Wizz Air podróżujący z Polski do Dortmundu mogą skorzystać z niedrogiego transportu pierwszej klasy z i na lotnisko.

Be Sociable, Share!


Dzięki nowej usłudze pasażer może zamówić prywatny transport na trasie między lotniskiem i wybranym adresem w granicach miasta. Na lotnisku w hali przylotów będzie na niego czekał kierowca z tabliczką z nazwiskiem pasażera, który następnie przewiezie go bezpośrednio pod wskazany adres.

Opłata jest naliczana za samochód. W jednej taksówce mogą jechać maksymalnie trzy dorosłe osoby, dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci albo jedna osoba dorosła i troje dzieci.


Samochód WIZZ Taxi można zamówić podczas rezerwacji on-line za pomocą jednego kliknięcia. Usługę tę można również wykupić później za pomocą strony wizzair.com lub kontaktując się z call center Wizz Air pod numerem 0 703 50 30 10. Usługę można zakupić do trzech dni przed wylotem.


Obecnie WIZZ Taxi jest oferowana dla lotów z Bukaresztu, Sofii i Dortmundu. Już teraz mogą z niej skorzystać wszyscy polscy podróżni udający się do tego niemieckiego miasta.

/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 219

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie