Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air wybiera swych ambasadorów

21 kwietnia 2013

Linie Wizz Air ogłosiły nową edycję programu Ambasadorów Marki. Uczestniczą w nim wybrani członkowie personelu pokładowego, docenieni za doskonałą obsługę klienta i profesjonalizm.

Be Sociable, Share!


Linie Wizz Air ogłosiły nową edycję programu Ambasadorów Marki. Uczestniczą w nim wybrani członkowie personelu pokładowego, docenieni za doskonałą obsługę klienta i profesjonalizm.

Spośród ponad 900 członków załogi Wizz Air wybrano 70 finalistów. Teraz wszyscy pasażerowie i fani Wiz Air na Facebooku mogą przyłączyć się do jury i zadecydować, kto wygra. Głosowanie odbywa się na fanpage’u przewoźnika za pomocą specjalnej aplikacji. Internauci mogą głosować typując dwójkę ulubionych członków załogi z danego kraju, którzy staną się Ambasadorami Wizz Air na rok 2013 i 2014. Głosowanie potrwa do 1 maja.

W Polsce pasażerowie mogą wybierać spośród 14 finalistów i oddawać głosy na: Natalię Michalską, Bartosza Hoppela, Kevina Markowicza, Malwinę Skrzypek, Honoratę Wiktorko, Natalię Michalską, Patrycję Strugacz, Agnieszkę Moskę, Jacka Watracza, Artura Procnera, Monikę Baryah, Monikę Kuzik, Mirelę Doczyk i Patrycję Walach.

Wybrani Ambasadorzy będą nie tylko twarzami marki. Najlepsi z najlepszych członków załogi będą opowiadać o swojej pracy w mediach, goszcząc na zajęciach szkolnych czy podczas akcji charytatywnych. Swoimi doświadczeniami będą dzielić się ze wszystkimi, którzy są zaciekawieni i zainspirowani ekscytującym życiem stewardess i stewardów. Ambasadorzy Wizz Air opowiedzą także o swoich sekretach w drodze do osiągnięcia sukcesu i będą zachęcać do zainteresowania się możliwościami pracy i osiągnięcia kariery w branży lotniczej. Pozwolą także lepiej zrozumieć dodatkowe korzyści i wyzwania życia tzw. „high life” – informuje przewoźnik.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 486

Tagi:

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie