Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air wybiera lotnisko Sztokholm Vasteras

26 marca 2008

Do obsługi lotów na trasie Poznań-Sztokholm. Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce ogłosił dziś, że od 15 maja 2008 r. samoloty lecące z Poznania do Sztokholmu będą lądowały na lotnisku w Vasteras. Do tej pory latały one na lotnisku Sztokholm Skavsta.

Be Sociable, Share!


Lotnisko Vasteras jest położone w tej samej odległości od centrum Sztokholmu co lotnisko Sztokholm Skavsta.

Zmiana lotniska dotyczy jedynie lotów z Poznania. Samoloty lecące z innych miast nadal będą lądowały na lotnisku Sztokholm Skavsta.


Pasażerowie, którzy wykupili już bilety na trasie Poznań-Sztokholm zostaną poinformowani o zmianie za pomocą poczty elektronicznej.


Vasteras to miasto położone regionie Meler, przemysłowym centrum Szwecji. Lotnisko w Vasteras jest połączone z największymi miastami w Szwecji siecią autostrad, pociągów oraz autobusów. Sztokholm dzieli od lotniska około godzina podróży, pasażerowie mogą skorzystać z autobusu lub pociągu kursującego między lotniskiem a centrum miasta.


Wizz Air lata na trasie Poznań-Sztokholm 2 razy w tygodniu – we wtorki i soboty.
Przewoźnik lata również do Sztokholmu z Katowic, Warszawy i Gdańska.
Bilety na wszystkie trasy dostępne są na stronie internetowej wizzair.com oraz pod numerem infolinii 0 300 50 30 10. Ceny biletów w jedną stronę zawierające wszystkie opłaty i podatki zaczynają się od 49 zł.***
Wizz Air posiada flotę złożoną z samolotów typu Airbus A320 oraz oferuje loty na wielu europejskich kierunkach z 7 baz operacyjnych w Polsce, Bułgarii, Rumunii oraz na Węgrzech. Przewoźnik lata również z Chorwacji. W ciągu 2007 roku Wizz Air przewiózł 4,2 miliony pasażerów, z czego blisko 2,8 miliony podróżowało na trasach z i do Polski.

wizzair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 844

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie