Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air wprowadza reklamy na pokładach samolotów

29 września 2009

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowej-Wschodniej ogłosił dziś podpisanie umowy z amerykańską firmą OnBoard Media Group na wprowadzenie reklam na pokładach wszystkich swoich samolotów.

Be Sociable, Share!


„Dzisiejsza gospodarka wymusza na liniach lotniczych generowanie zysków nie tylko na sprzedaży biletów. Jest to konieczne, aby zaoferować pasażerom niskie ceny biletów” – powiedział  Abrán György, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wizz Air – „Obecnie wprowadzany program to sposób na dodatkowy zysk, który nie odbije się na naszej efektywności operacyjnej”.

Jako pierwsza swoje usługi na pokładach samolotów Wizz Air będzie reklamować brytyjska firma O2. Firma zamierza w ten sposób promować program Your Country SIM Card. Na promocji skorzystają wszyscy pasażerowie Wizz Air, a szczegóły dotyczące oferty można znaleźć w pokładowym magazynie WIZZ. W ramach promocji załoga Wizz Air będzie oferować darmowe karty SIM na 19 lotach do Wielkiej Brytanii, jakie odbywają się każdego dnia.


„Karty, jakie otrzymają pasażerowie upoważniają do skorzystania z nawet stu darmowych minut na międzynarodowe rozmowy komórkowe. Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie zakupów na 15 funtów w dowolnym sklepie WH Smith na lotnisku, sklepie papierniczym, kiosku z prasą albo supermarkecie w Wielkiej Brytanii. Co więcej, po wykorzystaniu darmowych minut, pasażerowie będą mogli dalej korzystać z otrzymanej karty, a cena połączeń międzynarodowych będzie niższa niż oferowana przez operatora, z jakiego zwykle korzysta podróżny.” – powiedział Tim Rasbash, Account Director O2 Your Country sim.


„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wprowadzamy nowy program reklamowy na pokładach samolotów wraz z dwoma tak znakomitymi firmami jak Wizz Air i O2”. – dodała Kelly Schellnut, Dyrektor Operacyjny OnBoard Media Group – „Jest to wspaniałe rozwiązanie dla obu firm, które cechuje otwartość na nowe możliwości.”


wizzair.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 488

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie