Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air uruchomił nowe połączenia

18 lipca 2007

Wraz z początkiem wakacji wystartowało 8 nowych połączeń Wizz Air, których uruchomienie przewoźnik zapowiedział wcześniej.

Be Sociable, Share!


Nowe połączenia to trasy z Katowic do Malmö (7 lipca) oraz do Bournemouth (7 lipca), z Gdańska do Malmö (7 lipca), z Gdańska do Doncaster Sheffield (8 lipca), z Warszawy do Durham Tees Valley (13 lipca), z Katowic do Coventry (13 lipca), z Warszawy do Belfastu (14 lipca) oraz z Warszawy do Oslo (14 lipca).

Dla pasażerów, którzy jako pierwsi skorzystali z nowych połączeń Wizz Air przygotował wiele niespodzianek.


Pasażerowie podróżujący z Gdańska zostali powitani lampką wina, otrzymali pakiet informacji oraz drobne prezenty.


W Malmö odprawę po wylądowaniu umilał występ polskiego zespołu, który grał w terminalu udekorowanym kwiatami oraz balonami. Ponadto lotnisko zorganizowało konkurs, w którym można było wygrać bilety lotnicze. Podróżni, którzy przelecieli do Malmö otrzymali pakiety informacyjne na temat regionu oraz drobną przekąskę.


W Doncaster Sheffield na pasażerów czekał bezalkoholowy drink w firmowych kolorach Wizz Air, polskie przekąski, lizaki i owocowe napoje dla dzieci oraz pakiety informacyjne. 


Na lotnisku w Katowicach pasażerowie zostali powitani pakietem informacji na temat Śląska, który składał się z mapy, ulotek oraz broszur.


W Coverty na pasażerów podróżujących z Katowic czekała para dzieci ubranych na biało-czerwono, która witała podróżnych chlebem i solą.  Na lotnisku pojawił się również napis „Witamy w Coventry”.
Pasażerowie otrzymali broszury, mapy oraz słodycze.


***Wizz Air posiada flotę złożoną z samolotów Airbus A320. Przewoźnik lata z 6 baz  operacyjnych do 47 europejskich miast na ponad 90 kierunkach. Linia obsługuje loty z Polski, Węgier, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii i Rumunii. W 2006 r. Wizz Air przewiózł ponad 3 miliony pasażerów, z czego ponad 2 miliony na trasach z i do Polski.


Źródło: wizzair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 184

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie