Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air umożliwia swoim pasażerom zakup biletu na przewóz z lotniska Londyn Luton do centrum miasta

4 stycznia 2008

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza, posiadająca bazy operacyjne w Środkowo-Wschodniej Europie wprowadza kolejną usługę, której zadaniem jest ułatwienie podróży pasażerom.

Be Sociable, Share!


Od dzisiaj wszystkie osoby podróżujące do Londynu Luton mogą wykupić przewóz na stację Victoria już w momencie rezerwacji biletu lotniczego.
Proces zakupu biletu na przewóz jest połączony z rezerwacją biletu lotniczego i odbywa się w ramach jednej transakcji.

Możliwość wykupu usługi mają wszyscy pasażerowie, którzy zgłoszą taką chęć co najmniej 2 dni przed odlotem. Godziny przewozów są dostosowane do przylotów samolotów. Bilet na przewóz w jedną stronę kosztuje 45 zł.


Obecnie usługa dostępna jest wyłączenie dla pasażerów przylatujących do Londynu. Jednak w ciągu najbliższych dni zostanie rozszerzona również o osoby odlatujące z lotniska Londyn Luton.


Wizz Air obecnie lata do Londynu Luton z 4 miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Gdańska i Poznania. 31 stycznia 2008 r. zostanie uruchomione również połączenie z Wrocławia. Tego samego dnia wraz z otwarciem bazy operacyjnej w Poznaniu, zwiększy się częstotliwość lotów do Londynu Luton z Wielkopolski. Bilety na wszystkie połączenia dostępne są na stronie internetowej wizzair.com oraz pod numerem infolinii +48 22 351 94 99.


***Wizz Air posiada flotę złożoną z samolotów typu Airbus A320 oraz oferuje loty na wielu europejskich kierunkach z 6 baz operacyjnych w Polsce, Bułgarii, Rumunii oraz na Węgrzech. Przewoźnik lata również z Chorwacji. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Wizz Air przewiózł ponad 4 miliony pasażerów, z czego blisko 3 miliony podróżowało na trasach z i do Polski.


wizzair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 809

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie