Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air Ukraina otwiera bazę w Kijowie oraz uruchamia loty krajowe w lipcu 2008

25 kwietnia 2008

Wizz Air Ukraina, pierwsza nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza na Ukrainie ogłosił na konferencji prasowej w Kijowie, że 11 lipca 2008 r. uruchomi 7 połączeń krajowych z bazy operacyjnej na lotnisku Kijów Borispol.

Be Sociable, Share!


Wizz Air Ukraina zaoferuje mieszkańcom Ukrainy loty w niskich cenach z lotniska Kijów Borispol do Lwowa, Odessy, Symferopola, Charkowa oraz Zaporoża. Loty z Lwowa
i Charkowa do Symferopola, popularnego kurortu na Krymie będą również dostępne
dla ukraińskich podróżnych.  

Siatka połączeń oferowanych Wizz Air Ukraina wygląda następująco:Trasa


Częstotliwość


Kijów – Lwów          


Kijów – Charków               


Kijów – Odessa                          


Kijów -  Zaporoże             


Kijów – Symferopol                     


Symferopol – Charków


Symferopol – Lwów


4 loty/tydzień


4 loty/tydzień


7 loty/tydzień


3 loty/tydzień


10 loty/tydzień


3 loty/tydzień


4 loty/tydzieńSprzedaż biletów na ukraińskie trasy rozpocznie się 24 kwietnia. Ceny bilety, zawierające wszystkie opłaty i podatki zaczynają się już od 79 hrywien (ok. 39 zł). Bilety można zarezerwować na stronie wizzair.com oraz dzwoniąc pod numer ukraińskiego call center +380 (44) 206-4-888.


Flota Wizz Air Ukraina będzie się składała z maszyn Airbus A320 wyposażonych w 180 skórzanych siedzeń, takich samych, jak floty na innych rynkach.


“Uruchomienie przez Wizz Air lotów z Ukrainy to wielki moment zarówno dla rozwoju naszej firmy, jak i ukraińskiego transportu publicznego. Wysoki standard usług oferowanych przez Wizz Air Ukraina oraz niskie ceny biletów zmienią dynamikę ukraińskiego rynku przewozów.  Od teraz wszyscy mają możliwość podróżowania naszym nowym samolotem Airbus A320 w szybki, bezpieczny i komfortowy sposób w dużo niższej cenie niż dotychczas” – powiedziała Natasa Kazmer, Dyrektor Generalny Wizz Air Ukraina.“Wizz Air Ukraina planuje szybki rozwój swojej siatki połączeń poprzez otwarcie lotów
na trasach międzynarodowych oraz dodanie kolejnych połączeń krajowych, uruchomienie następnych baz operacyjnych w różnych regionach kraju oraz rozbudowywanie swojej floty” – dodała.


wizzair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 018

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie