Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air udostępnia aplikację PocketGuide

12 października 2012

Linia lotnicza Wizz Air w ramach partnerstwa z firmą PocketGuide wprowadza nową aplikację – kieszonkowy przewodnik. Od 12 października przewoźnik będzie oferować ją swoim pasażerom.

Be Sociable, Share!


Linia lotnicza Wizz Air w ramach partnerstwa z firmą PocketGuide wprowadza   nową aplikację – kieszonkowy przewodnik. Od 12 października przewoźnik będzie oferować ją swoim pasażerom.

Aplikacja podróżnicza PocketGuide oferuje audiowycieczki, podczas których można poznać miasta, do których podróżuje Wizz Air. Pasażerowie mogą pobierać aplikację przed wyruszeniem w podróż za pomocą iPhone’ów oraz telefonów z systemem Android i korzystać z niej bez opłat roamingowych.

Podczas podróży użytkownicy PocketGuide mogą robić zdjęcia, komentować, a za pomocą jednego kliknięcia aplikacja tworzy trójwymiarowe wideo, uwieczniające przeżycia z podróży. Wycieczki opracowywane są na podstawie wiedzy lokalnych przewodników.

Pasażerowie Wizz Air już nigdy więcej nie będą gubić się podczas podróży, a to wszystko dzięki nowej aplikacji PocketGuide dostępnej na naszej stronie internetowej. Klienci mają na niej dostęp do map, także w trypie offline, wzbogaconych o wysokiej jakości trasy wycieczek. Pobranie samej aplikacji PocketGuide jest darmowe, użytkownicy muszą zapłacić tylko za konkretną usługę z jakiej korzystają. Jedna wycieczka kosztuje 2,5 euro (około 10 zł), a cały pakiet zwiedzania miasta dostępny jest już od 5 euro (20 zł). Po pobraniu aplikacji, jest ona dostępna także w trybie offline, dzięki czemu unikamy kosztów roamingu. Tylko przez pewien czas klienci Wizz Air mogą bez dodatkowych opłat skorzystać z przewodnika na wycieczkę do jednego, wybranego przez siebie miejsca – powiedział Daniel de Carvalho z Wizz Air.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 305

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie