Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Wizzair nowości

Wizz Air przewiózł dzisiaj swojego 4 milionowego pasażera

31 lipca 2006

Linia lotnicza Wizz Air przewiozła dzisiaj czteromilionowego pasażera. Gyöngyi Póti, podróżująca z Budapesztu do Rzymu otrzymała całoroczny bilet uprawniający do nieograniczonego podróżowania na wszystkich 70 trasach Wizz Air , do 40 destynacji.

Be Sociable, Share!


Gyöngyi Póti, szczęśliwa czteromilionowa pasażerka powiedziała: „To dla mnie wielka niespodzianka. Nigdy w życiu niczego nie wygrałam. Bardzo często latam z Wizz Air do Włoch i jestem bardzo szczęśliwa, że wygrałam tę nagrodę.”

Natasa Kázmér, Dyrektor ds. Komunikacj i Public Affairs dodała:
„Fakt, iż dzisiejsza zwyciężczyni jest stałą pasażerką Wizz Air jasno sygnalizuje zmiany jakie linia wprowadziła na rynku podróży w Europie Centralnej i Wschodniej. Nie tylko wzrasta liczba podróżujących po raz pierwszy, ale również więcej ludzi podróżuje częściej dzięki niskim kosztom oraz nowym i ciekawym destynacjom. Cieszymy się razem z Gyöngyi i z niecierpliwością oczekujemy naszego pięciomilionowego pasażera przed końcem 2006 roku.”

Wizz Air przewiózł 4 miliony pasażerów w czasie niewiele dłuższym niż 2 lata od rozpoczęcia działalności w maju 2004, dzięki stałemu poszerzaniu siatki połączeń w Europie Środkowej i Wschodniej. Wizz Air stał się wiodącym przewoźnikiem nisko –taryfowym w Polsce, na Węgrzech oraz w Bułgarii. Nieco wcześniej bieżącego roku Wizz Air rozpoczął działalność w Chorwacji, Słowenii oraz Rumunii, mając na celu stać się liderem rynkowym również w tych Państwach. Ułatwiając realizację planu silnego rozwoju w Europie Środkowej i Wschodniej przewoźnik ogłosił ostatnio zamówienie kolejnych 20 samolotów dodając je do 12 zamówionych w zeszłym roku, co pozwoli flocie Wizz Air stać się jedną z największych flot w regionie liczącą 53 samolotów Airbus A320 do roku 2012.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 805

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie