Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air powiększa bazę w Warszawie

30 marca 2012

Od 30 marca 2012 Wizz Air, największe tanie linie lotnicze w Europie środkowowschodniej, powiększą swoją warszawską bazę samolotową o czwartą maszynę. Wraz z pozyskaniem  Airbusa A320 Wizz Air wprowadzi nowe połączenie do Stavanger (Norwegia), przywróci podróże do Madrytu i zwiększy tygodniową częstotliwość na dziewięciu istniejących trasach do głównych zachodnio-europejskich central (London Luton, Bruksela Charleroi, Gothenburg, […]

Be Sociable, Share!


Od 30 marca 2012 Wizz Air, największe tanie linie lotnicze w Europie środkowowschodniej, powiększą swoją warszawską bazę samolotową o czwartą maszynę. Wraz z pozyskaniem  Airbusa A320 Wizz Air wprowadzi nowe połączenie do Stavanger (Norwegia), przywróci podróże do Madrytu i zwiększy tygodniową częstotliwość na dziewięciu istniejących trasach do głównych zachodnio-europejskich central (London Luton, Bruksela Charleroi, Gothenburg, Sztokholm Skavsta, Milan Bergamo, Oslo Sandefjord Torp, Rome Fiumicino, Barcelona and Eindhoven).

Wraz z nowym samolotem Wizz Air oferuje łącznie 19 tras podroży z Warszawy. Częstotliwość zwiększy się jak niżej:

Cel podróży obecnie Od kwietnia 2012
Stavanger (Norway) - 3
Madrid (Spain) - 2
London Luton (UK) 21 25
Brussels Charleroi (Belgium) 5 7
Gothenburg (Sweden) 2 3
Stockholm Skavsta (Sweden) 5 7
Milan Bergamo (Italy) 2 4
Oslo Sandefjord Torp (Norway) 3 5
Rome Fiumicino (Italy) 5 7
Barcelona (Spain) 2 3
Eindhoven (Netherlands) 2 3

 

 

 

 

 

 

 
“Wraz z przybyciem czwartej maszyny do Warszawy i uruchomieniem połączenia do Stavanger, linia zapewnia dostęp do jednej z ważniejszych central handlowych w Norwegii, jednocześnie oferując zwiększoną wydajność i bardziej elastyczny rozkład lotów w przygotowaniu do tegorocznego Euro 2012” – powiedział Attila Dankovics, Szef działu Marketingu i Sprzedaży Wizz Air.

Bilety na wszystkie trasy można już kupić na stronie przewoźnika www.wizzair.com. Bilety do Stavanger i Madrytu będzie można kupić już od 75 pln za podróż do Norwegii i 165 pln do Hiszpanii (w jedną stronę, wliczając podatek).

***
W ciągu ostatnich 12 miesięcy Wizz Air przewiózł ponad 11 milinów pasażerów. Flota linii składa się obecnie z 36 samolotów Airbus A320 latających z 15 baz, w Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii, Ukrainie, Czechach, Serbii i na Litwie.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie