Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air pomaga pasażerom Centralwings, którym odwołano loty

12 maja 2006

Wizz Air oferuje darmowy przelot dla pasażerów Centralwings, których loty zostały ostatnio odwołane. Linia oferuje darmowe bilety (trzeba opłacić jedynie podatki i opłaty lotniskowe).

Be Sociable, Share!


Wizz Air oferuje darmowe bilety (trzeba opłacić jedynie podatki i opłaty lotniskowe) na trasach Katowice- Mediolan, Warszawa- Liverpool oraz na ostatnio ogłoszonej trasie Katowice- Doncaster Sheffield wszystkim tym pasażerom, którzy dokonali rezerwacji na następujące trasy Centralwings: Warszawa- Mediolan, Wrocław- Mediolan oraz Warszawa- Leeds Bradford. Loty na tych trasach nie będą już kontynuowane przez Centralwings.


W czasie pomiędzy 11 i 16 maja 2006 roku, opuszczeni pasażerowie Centralwings mogą rezerwować miejsca na przeloty z Wizz Air, opłacając jedynie podatki i opłaty lotniskowe.


Rezerwację można przeprowadzić poprzez stronę internetową wizzair.com, przy pomocy call center (+48 22 351 9499) oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży biletów Wizz Air w portach lotniczych. Oferta jest dostosowana do aktualnego rozkładu lotów Wizz Air, a rezerwacja uzależniona jest od dostępności wolnych miejsc na danych trasach.


 


Odwołane loty Centralwings


Warszawa -Leeds BradfordWarszawa- Mediolan
Wrocław- MediolanRezerwacja na trasach Wizz Air


Warszawa- Liverpool
Katowice- Doncaster Sheffield


Katowice- Mediolan


„Nagłe odwołanie lotów przez Centralwings mówi mi jedno, że silne linie stają się jeszcze silniejsze, a słabe linie schodzą na dalszy plan. Wizz Air stale pokazuje swoje zaangażowanie na polskim rynku wiele razy zajmując się opuszczonymi pasażerami. Pasażerowie zawsze mogą na nas liczyć.”- powiedział József Váradi, prezes Wizz Air.


  

Be Sociable, Share!

Wizyt: 7 864

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie