Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air otwiera nową trasę z Gdańska do Cork

6 lipca 2006

Od 15 grudnia 2006 roku linia lotniocza Wizzair rozpocznie loty pomiędzy Gdańskiem a Cork w Irlandii. Wizz Air otworzył bazę w Gdańsku wczesną wiosną tego roku, a ostatnio ogłosił 5 nowych tras, w tym Gdańsk- Cork, co sprawia, że ze stolicy Pomorza posiada 8 połączeń. .

Be Sociable, Share!


oty na trasie Gdańsk – Cork, począwszy od 15 grudnia 2006 roku, będą odbywały się początkowo 3 razy w tygodniu. Bilety są już do nabycia w cenie od 135 PLN (w jedną stronę, cena zawiera podatki i opłaty lotniskowe) poprzez stronę internetową wizzair.com lub poprzez call center Wizz Air +48 22 351 94 99.

Natasa Kázmér, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Wizz Air powiedziała: „Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić następne doskonałe i tanie połączenie z Cork do Polski. Gdańsk leży nad jednym z najpiękniejszych wybrzeży Północnej Europy i przyciąga coraz większą liczbę turystów do tej, jeszcze nie do końca odkrytej, perły Centralnej i Wschodniej Europy. Jej piękno i jakość życia sprawią wkrótce, że region ten stanie się jednym z najbardziej pasjonujących miejsc. Jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy z Portem Lotniczym Cork i będziemy kontynuować oferowanie większej liczby połączeń do nowych miejsc, jak zawsze za niską cenę.”

Przemawiając podczas przedstawiania 40 miasta w siatce połączeń z Cork, Pat Keohane, Prezes Portu Lotniczego w Cork powiedział: „Jesteśmy zachwyceni ogłoszeniem Wizz Air i tym, że Gdańsk dołączy do naszej stale rosnącej liczby miast, dostępnych bezpośrednio z Portu Lotniczego Cork. Port Lotniczy Cork szybko staje się bramą do Wschodniej Europy, a w szczególności Polski. Od początku tego roku dodaliśmy 4 nowe polskie miasta, a pierwszy lot Wizz Air do Katowic rozpocznie się 14 lipca, następne charakteryzują się dużą liczbą rezerwacji, dlatego oczekujemy ogromnego ruchu również na trasie do Gdańska. Południowy region będzie aktywnie reklamowany w Polsce, dlatego liczymy na powitanie w Cork wielu podróżnych. Jesteśmy pewni, że mieszkańcy Munster i okolic korzystający z południowo-irlandzkiej bramy powietrznej będą również mogli odkrywać uroki Polski dzięki lotnisku Cork i rozpoczęciu w grudniu lotów do Gdańska.”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 116

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie