Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air ogłasza zimowy rozkład lotów w Polsce

30 maja 2012

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła swój zimowy rozkład lotów w Polsce z 69 nisko-kosztowymi połączeniami, oferowanymi z 6 lotnisk bazowych.

Be Sociable, Share!


69 POŁĄCZEŃ – 4 MILIONY PASAŻERÓW W CIĄGU ROKU

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła swój zimowy rozkład lotów w Polsce z 69 nisko-kosztowymi połączeniami, oferowanymi z 6 lotnisk bazowych. Dzięki 4 milionom pasażerów Wizz Air w ciągu tego roku zostanie utrzymanych ponad 4 000 miejsc pracy w turystyce
i hotelarstwie.

Wizz Air, z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów w Polsce oferuje nisko-kosztowe miejsca, w cenach od 125PLN, które mogą być zarezerwowane od dziś na wizzair.com.

„Wizz Air ma przyjemność przedstawić swój zimowy rozkład lotów na 2012/13. Z 69 trasami w ofercie, zimowy rozkład lotów jest dotychczas najobszerniejszym jaki kiedykolwiek oferowaliśmy w Polsce. Ekscytujący pobyt w mieście, poszukiwanie zimowego słońca, czy wyjazd na narty – jesteśmy pewni, że dla każdego znajdzie się odpowiednia destynacja. Niskie ceny biletów Wizz Air skłaniają Polaków do latania, dlatego apelujemy, aby rezerwować jak najwcześniej, żeby uniknąć rozczarowania” -powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie