Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Z Europy

Wizz Air oferuje pomoc pasażerom SkyEurope

9 stycznia 2007

Wizz Air oferuje przecenione bilety na trasie London Luton – Bucharest Baneasa (Rumunia), z powodu odwołania swoich tras z Bukaresztu przez tanie linie lotnicze SkyEurope.

Be Sociable, Share!


Linie SkyEurope poinformowały, że wstrzymują loty pomiędzy Bukaresztem a Budapesztem do 25 marca. W odpowiedzi na to, linie Wizz Air oferują „darmowe” (płacisz jedynie podatek i opłaty) bilety na tą trasę, jak również na kilka innych tras z Bukaresztu i Targu Mures w Transylwanii.

Oferta z Luton do Bukaresztu jest dostępna od 15 stycznia.

Oto inne trasy z tej oferty: z Bukaresztu do Rome Ciampino, Barcelony i Dortmundu; i z Targu Mures do Budapesztu, Rome Ciampino i Barcelony.

Bilety dostępne w cenie od £14 – podatek i opłaty są wliczone w cenLinie SkyEurope poinformowały, że wstrzymują loty pomiędzy Bukareszyem a Budapesztem do 25 marca. W odpowiedzi na to, linie Wizz Air oferują „darmowe” (płacisz jedynie podatek i opłaty) bilety na tą trasę, jak również na kilka innych tras z Bukaresztu i Targu Mures w Transylwanii.

Oferta z Luton do Bukaresztu jest dostępna od 15 stycznia, oto inne trasy z tej oferty: z Bukaresztu do Rome Ciampino, Barcelony i Dortmundu; i z Targu Mures do Budapesztu, Rome Ciampino i Barcelony.

Bilety dostępne w cenie od £14 podatek i opłaty są wliczone w cenę.

Linie SkyEurope podkreślają, że nie usuwają lotów na tych trasach a raczej zawieszają je na sezon zimowy..

/RS Dublin/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 052

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie