Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air oferuje coraz bardziej konkurencyjne ceny biletów na loty do Skandynawii

25 czerwca 2007

Wizz Air w ramach poszerzenia oferty lotów do Skandynawii uruchomił ostatnio nowe połączenia z Polski. Nowe trasy to loty z Poznania do Malmö/Kopenhagi, z Poznania do Oslo Torp oraz z Katowic do Malmö/Kopenhagi. W celu promowania lotów na skandynawskich kierunkach przewoźnik obniżył ich ceny. W ten sposób Wizz Air chce, aby stały się one dostępne dla jeszcze większej liczby pasażerów.

Be Sociable, Share!


Cena biletów na przeloty Warszawa-Malmo/Kopenhaga, Warszawa-Sztokholm Skavsta, Warszawa – Oslo Torp, Katowice – Malmö/Kopenhaga, Gdańsk – Malmö Kopenhaga, Poznań – Malmö/Kopenhaga oraz Poznań – Sztokholm Skavsta zawierająca wszystkie opłaty i podatki to jedynie 49 zł. Do tej pory bilety można było kupić za 79 zł. 
“Aby umożliwić podróżowanie nawet tym osobom, które do tej pory nie mogły sobie na to pozwolić, obniżyliśmy i tak już najniższe ceny lotów do Skandynawii” mówi Natasa Kázmér, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air.

Bilety są w sprzedaży na stronie internetowej wizzair.com oraz pod numerem telefonu +48 22 351 94 99.


* * * *


Wizz Air posiada obecnie 6 baz operacyjnych, lata do 47 europejskich miast na ponad 90 kierunkach. Flota Wizz Air złożona jest z samolotów Airbus A320. Linia obsługuje loty z Polski, Węgier, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii i Rumunii. W 2006 roku Wizz Air przewiózł ponad 3 miliony pasażerów.


 


Źródło: wizzair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 756

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie