Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air dementuje plotki na temat LOTu

Wizz Air dementuje plotki na temat LOTu

16 czerwca 2012

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, dementuje plotki na temat zainteresowania inwestycją w LOT.

Be Sociable, Share!


Firma nie wyraża zainteresowania inwestycją w wysoko-kosztową linię lotniczą

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, dementuje plotki na temat zainteresowania inwestycją w LOT. Wizz Air jest zainteresowany utrzymaniem pozycji lidera wśród nisko-kosztowych linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej i nie ma zamiaru inwestować w wysoko-kosztowe linie lotnicze.
W ostatnich dniach Wizz Air otrzymał od analityków i dziennikarzy wiele zapytań łączących firmę z LOTem, gdyż narastają spekulacje kto zostanie partnerem przynoszącego straty przewoźnika.

„Aby zdementować ostatnie plotki, potwierdzamy że Wizz Air nie ma planów inwestycyjnych dotyczących przynoszącego straty LOT-u, gdyż nie jest zainteresowany przejęciem problemów i wysokich taryf LOT-u. Wizz Air będzie kontynuował wzrost organiczny, zapewniając pasażerom najwyższą jakość usług za przystępną cenę”. – powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager.

***
Wizz Air przewiózł ponad 11 milionów pasażerów w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Obecnie flota linii lotniczej składa się z 35 samolotów typu Airbus A320, które latają z 15 baz w Polsce, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Czechach oraz na Węgrzech, Ukrainie oraz Litwie.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 410

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie