Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wizz Air chciał dopłat za zmiany w rezerwacji

23 kwietnia 2010

Chmura wulkanicznego pyłu dała się mocno we znaki pasażerom, którzy przez kilka dni błąkali się po lotniskach Europy. Już po wznowieniu lotów niektórzy klienci Wizz Air dowiedzieli się, że muszą dopłacać nawet 1000 zł by zmienić rezerwację na inny dzień.

Be Sociable, Share!


Radio TOK FM przytaczało przypadek klientki linii Wizz Air, która próbowała wrócić do Wielkiej Brytanii w poniedziałek. Kiedy dowiedziała się, że jej lot został odwołany, poprzez infolinię przebudowała bilet na piątek. Tuż przed planowanym wylotem okazało się, że konsultant jednak nie zmienił rezerwacji i zalecono jej kupno nowego biletu. Podczas kolejnej rozmowy dowiedziała się jednak, że zamiast nowej rezerwacji, wystarczy dopłata w wysokości 800 zł.

Okazało się, że podobnych klientów jest więcej. Niektórzy zgłaszali się do mediów z informacją, że za zmiany w rezerwacji Wizz Air żąda nawet 1000 zł.


Rzecznika przewoźnika, Natasza Kazmer w wypowiedzi dla TOK FM zapowiedziała interwencję w tej sprawie. Przypomniała, że klient może zmienić termin rezerwacji w ciągu 30 dni od wznowienia lotów i jest to darmowe.


Na podstawie tokfm.pl


/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 311

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie