Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wiosenna promocja British Airways

10 marca 2008

Warszawa – Londyn City Airport  od 204 zł *, Poznań – Londyn Gatwick od 144 zł * – Linie lotnicze British Airways promują nowe połączenia lotnicze z Warszawy i Poznania. Loty z Poznania do Londynu Gatwick uruchomione zostaną 30 marca, natomiast pierwszy samolot BA z Warszawy na lotnisko City odleci 6 maja 2008. Sprzedaż biletów w promocyjnych cenach rozpoczyna się 11 marca i potrwa do 21 marca 2008.

Be Sociable, Share!


Podróżowanie British Airways to nie tylko najwyższy standard obsługi, ale także prestiż, na który składa się dbałość o środowisko naturalne. BA oferują pasażerom usługę  Carbon Offset pozwalającą na zneutralizowanie wyemitowanego podczas lotu dwutlenku węgla. Offset CO2 jest możliwy poprzez dokonanie niewielkiej, dobrowolnej dopłaty do biletu lotniczego.

Zebrane przez BA fundusze przeznaczane są między innymi na ochronę lasów deszczowych w Brazylii, wspieranie hydroelektrowni w Chinach, a także na walkę ze skutkami oraz, co bardzo ważne, przyczynami globalnego ocieplenia.


Inicjatywa, w którą zaangażowały się linie British Airways opiera się na Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu. Dopłata na trasie
z Polski do Londynu wynosi ok. 20 zł.


*Całkowita cena biletu w jedną stronę

ba.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 792

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie