Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wielkanoc z easyJet – ponad 1 milion pasażerów

30 marca 2010

easyJet, największa linia lotnicza w Wielkiej Brytanii, podczas Wielkanocy przewiezie ponad milion pasażerów w ramach swojej siatki połączeń. Zbliżające się Święta Wielkanocne będą najgorętszym okresem dla easyJet w tym roku.

Be Sociable, Share!


Dzięki 78 nowym połączeniom, które zostały uruchomione w ciągu 12 ostatnich miesięcy, pasażerowie easyJet mają jeszcze większy wybór tras w Europie, północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie, a bilety dostępne są w atrakcyjnych cenach. 

Jakie wielkanocne kierunki wybierają pasażerowie? To przede wszystkim Alpy, gdzie nadal można w pełni cieszyć się białym szaleństwem oraz miejsca, do których udają się ci spragnieni słońca. Wśród pięciu najpopularniejszych kierunków znalazły się: Genewa, Malaga, Faro, Palma i Marrakesz. Także debiutujące właśnie połączenia do egipskiego kurortu Sharm El Sheik, na Wyspy Kanaryjskie i Cypr już stały się niezwykle popularne, szczególnie wśród rodzin.


Ze względu na to, że to właśnie kierunki kojarzone z wakacjami są w tej chwili bardzo popularne, nadal można zarezerwować bilety do Paryża, Dortmundu, Edynburga, Kopenhagi czy Amsterdamu w bardzo atrakcyjnych cenach. Okres wielkanocny może być zatem doskonałą okazją do zwiedzenia najwspanialszych miast Europy czy też pretekstem do spędzenia romantycznego weekendu.


easyjet.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 233

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie