Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wielka wyprzedaż biletów British Airways

31 sierpnia 2009

Linie lotnicze British Airways wreszcie poszły po rozum do głowy i zaczęły sprzedawać bilety w promocyjnych cenach. Do 22 września zarezerwować loty praktycznie do każdego miejsca na Ziemi w specjalnej ofercie.

Be Sociable, Share!


W promocji można np. kupić bilet z Heathrow do Genui już od 39 funtów. Do Bazylei, Bolonii, Bordeaux, Frankfurtu, Dusseldorfu, Genewy czy Marsylii polecimy już za 49 funtów. Bilety do Malagi, Aten i Helsinek można nabyć już od 64 funtów. Są to ceny w jedną stronę, łącznie z podatkami. 
 
Promocja obejmuje także dalsze kierunki. Np. z Londynu do Nowego Jorku BA sprzedaje bulety (w obie strony) od 299 funtów (na okres 1 listopada – 14 grudnia). Można także polecieć do Bostonu za 296 funtów, Chocago za 319, Las Vegas za 399 oraz do Kanady – Calgary od 479 funtów, Toronto 359 i Vancouver od 529 funtów. Są to ceny za bilety w dwie strony włączając podatki i opłaty.

Ciekawie zapowiada się promocja na loty na Karaiby z lotniska Gatwick we wrześniu i październiku. Np. na Antigę można wybrać się już od 399 funtów, na Bermudy od 449 funtów, Barbados od 469 oraz St. Lucia od 489 funtów. Ceny w dwie strony wraz podatkami.


Na podstawie cheapflights.co.uk


/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 236

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie