Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Warszawa-Londyn częściej i taniej z British Airways

15 października 2009

Rozpoczyna się kampania lini lotniczych British Airways promująca uruchomienie trzeciego w ciągu dnia, porannego połączenia z Warszawy do Londynu, a także specjalnej oferty cenowej.

Be Sociable, Share!


W trakcie trwania promocji od 13 do 27 października osoby, które wykupią bilet w nowym zimowym rozkładzie lotów mogą spodziewać się wyjątkowej oferty cenowej.

Przy zakupie biletu przez Internet na stronie www.ba.com cena za rejs z Warszawy do Londynu zaczyna się od 343 zł i zawiera wszystkie opłaty (podatki, opłaty lotniskowe i opłaty transakcyjne).


Równie interesującą ofertę British Airways przygotował dla osób, które wybierają się w dalszą podróż. W specjalnych cenach można nabyć  bilety w obie strony do:


Los Angeles – już od 1,747 zł
Miami – już od 1,661 zł
Las Vegas – już od 1,947 zł
San Francisco – już od 1,747 zł
Toronto – już od 1,705 zł
(ceny zawierają podatki i opłaty lotniskowe)


Dodatkowo British Airways przygotował konkursy dla słuchaczy Radia TOK FM i Radia Kolor. Do 27 października na antenie obu stacji będą do wygrania nagrody ufundowane przez przewoźnika. Słuchacze będą mogli wygrać codziennie torby podróżne, a raz w tygodniu czeka na nich nagroda specjalna – weekend w Londynie, z zapewnionym przelotem i noclegiem w hotelu.Wiemy jak ważny jest dla naszych Klientów czas i komfort podróży.  Poranne połączenie z Warszawy do Londynu pozwoli nie tylko na jednodniową wizytę w Londynie, ale również umożliwi odbycie dłuższych podróży z dogodną przesiadką na Terminalu 5 w Londynie. – powiedziała Anna Ingam-Grant Commercial Manager East Central Europe.


Poranny lot o godz. 7.40 z Warszawy do Londynu zostanie uruchomiony 26 października wraz z nowym zimowym rozkładem połączeń.  Obecnie British Airways na trasie Warszawa -Londyn oferuje  dwa loty w ciągu dnia o godzinie 12.00 i 18.20.

ba.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 250

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie