Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje

Walentynkowy konkurs Qatar Airways

1 lutego 2013

Qatar Airways mocno podkreślają swoją obecność w Polsce. Właśnie ruszył konkurs, w którym do wygrania są pakiety walentynkowe na Malediwach.

Be Sociable, Share!


Qatar Airways mocno podkreślają swoją obecność w Polsce. Właśnie ruszył konkurs, w którym do wygrania są pakiety walentynkowe na Malediwach.

Linie Qatar Airways nie tylko szukają pracowników z naszej części Europy – ogłosiły także międzynarodowy konkurs „To Maldives, With Love”. Akcja potrwa do 14 lutego.

Konkurs jest dostępny na portalach społecznościowych Qatar Airways (facebook.com/qatarairways, twitter.com/qatarairways) oraz na dedykowanej stronie internetowej (Qatarairways.com/maldiveswithlove). Aby móc wygrać podróliniami lotniczymi na Malediwy wraz z osobą towarzyszącą należy zarejestrować się online. Uczestnicy zyskują dodatkowe szanse na wygraną poprzez wskazanie znajomych, którzy podczas wypełniania formularzu zgłoszeniowego wskażą adres e-mailowy znajomego, który polecił im udział w niniejszym konkursie.

Co można wygrać? Nagroda główna to dwa bilety Qatar Airways w Klasie Business z dowolnego miejsca na globalnej mapie połączeń przewoźnika do Male, stolicy Malediwów, z przesiadką w Doha. Zwycięzca otrzyma również nocleg w Hotelu W w Doha, trzy noclegi w W Retreat Malediwy, z transferem samolotem wodnym z Male.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 433

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie