Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Wakacyjna niespodzianka Lufthansy dla rodziny

15 maja 2009

Tego lata dzieci płacą do 80% mniej! Dzieci podróżujące w towarzystwie dorosłych  ponoszą tylko koszt podatków i opłat. Rozpoczęła się letnia promocja Lufthansy dla dzieci, która sprawi, że wakacje tego lata będą miały wyjątkowy smak…Dzieci, które podróżują w towarzystwie dorosłych w lipcu lub sierpniu 2009 roku do wielu miast na świecie, płacą tylko opłaty i podatki.

Be Sociable, Share!


Pozwoli to dzieciom na podróż z Polski do tak popularnych miast jak na przykład Monachium w cenie 239 złotych, do Barcelony za 349 złotych, do Paryża za 429 złotych, do Singapuru za 389 złotych, do Kairu za 409 złotych czy do Nowego Jorku za 549 złotych.
 
“Letnia promocja dla dzieci pozycjonuje Lufthansę jako najbardziej rodzinną linię lotniczą w Polsce”, mówi Maria Kowalewska, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce. “W związku ze zbliżającym się sezonem urlopowym dostosowaliśmy konfigurację foteli na pokładzie samolotów w taki sposób by zwiększyć dostępność miejsc w klasie ekonomicznej. Umożliwi to w połączeniu z naszą ofertą  „Wakacyjna niespodzianka Lufthansy dla rodziny”, planowanie wakacji w bardzo korzystnej cenie i oznacza oszczędności w wakacyjnym, rodzinnym budżecie. Na pokładzie samolotu proponujemy naszym najmłodszym pasażerom  ofertę – „Lu’s World”. Jest to program zadedykowany dzieciom. Zawiera on między innymi specjalne dziecięce menu oraz książki do kolorowania wraz z kredkami, układanki oraz  karty do gry z kolekcji Lu. Lu’s World powoduje, ze podróż Lufthansą staje się niezapomnianym przeżyciem.”
 
Wszystkie taryfy dotyczą podróży w obie strony i można je rezerwować do 31 maja 2009. Rezewacji można dokonać dzwoniąc na infolinię Lufthansy: +48 22 3381300. 0 800 312 312  lub przez stronę internetową www.lufthansa.com, zgodnie z postanowieniami i warunkami zawartymi w regulaminie.


Lufthansa.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 107

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie