Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

W samolocie jak na wybiegu – Nowa moda easyJet

16 października 2007

Członkowie personelu załogi pokładowej easyJet sami zaprojektowali swój nowy i modny strój! Personel samolotów easyJet pojawił się dzisiaj w całej Europie w nowych modnych i bardzo eleganckich strojach własnego projektu.

Be Sociable, Share!


Przez ostatnie 12 lat członkowie personelu załogi pokładowej oraz serwisu naziemnego easyJet ubrani byli w nieformalne stroje zaprojektowane specjalnie, aby dodać spędzaniu czasu na pokładzie samolotu radosnego charakteru oraz aby ułatwić komunikację z pasażerami. Pierwszy strój, który powstał w 1995 roku był prostą kombinacją czarnych dżinsów i pomarańczowej koszulki polo, z wyszytym na plecach napisem „I’m an easy crew member”. Z czasem stroje te stały się coraz bardziej stylowe dzięki eleganckim spodniom i pomarańczowym koszulkom, jednak codzienny i nieformalny wizerunek pozostał.

Wraz z osiągnięciem przez easyJet czwartej pozycji wśród największych europejskich przewoźników (37 mln pasażerów rocznie), firma postanowiła zmienić ubiór załogi i dopasować go stylem do pozycji na rynku, zachowując jednocześnie wesoły i dostępny charakter.


easyJet jako pierwsza linia lotnicza dała szansę swoim pracownikom z personelu naziemnego i kabinowego wykazać się kreatywnością i poprosiła ich o zaprojektowanie stroju, który odpowiadałby ich specyficznym potrzebom.


Personel załogi kabinowej easyJet zaproszony został do wzięcia udziału w konkursie. Jego celem było stworzenie projektu stroju, w którym każdy czułby się komfortowo i pewnie w pracy. Z kilkuset ofert, trzy dotarły do ścisłego finału. Głosując na swój ulubiony strój, pracownicy wyłonili zwycięzcę – projekt o nazwie ‘Formal and Fabulous’. Jest to praca zbiorowa trzech pracowników – AnnMarie Cuffe z Liverpoolu; Joanne Todd i Kurta Wilsona z Gatwick. Strój ma bardzo elegancki i formalny wygląd, składa się z kilku części, takich jak białe lub pomarańczowe koszulki, kurteczki lub kamizelki – tak, aby każdy członek personelu mógł sam stworzyć swoją kombinację będącą odzwierciedleniem własnego stylu i osobowości, przy jednoczesnym zachowaniu atrybutów marki easyJet.


Andy Harrison, dyrektor naczelny easyJet, powiedział:


„Jestem dumny z naszej załogi, która poradziła sobie z całym procesem projektowania, wyboru i produkcji nowego stroju – bez żadnych dodatkowych kosztów w stosunku do poprzedniego projektu. To wspaniałe osiągnięcie. Jeśli załoga będzie czuć się pewnie i profesjonalnie


w nowych strojach, pomoże im to zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę – w końcu to nasi pracownicy widzą naszych klientów częściej niż ktokolwiek i najlepiej uosabiają etos easyJet: niski koszt, opieka i wygoda”.


***


easyJet:


easyJet jest wiodącą, europejską tanią linią lotniczą, która obecnie wykorzystuje 137 samolotów na 352 połączeniach pomiędzy 88 lotniskami, w 23 krajach. W ciągu ostatnich 12 miesięcy easyJet przewiózł ponad 37 milionów pasażerów.


easyJet lata do:


Aberdeen, Alicante, Almerii, Amsterdamu, Asturii, Aten, Barcelony, Bazylei, Bari,  Belfastu, Berlina, Bilbao, Birmingham, Biarritz, Bordeaux, Bournemouth, Bremy, Bristolu, Brukseli, Budapesztu, Bukaresztu, Caligari, Casablanki, Dortmundu, East Midlands, Edynburga, Faro, Fuerteventury, Madery, Gdańska, Genewy, Glasgow, Grenoble, Gran Canarii, Hamburga, Ibizy, Inverness ,   Insbruku, Istambułu, Kolonii, Katanii,  Kopenhagi, Krakowa, La Coruny, Lanzarotte, La Rochelle, Lyonu, Liverpoolu, Lizbony, Lublany, Londynu Gatwick, Londynu Luton, Londynu Stansted, Madrytu, Mahon, Malagi, Marrakeszu, Marsylii, Mediolanu Linate, Mediolanu Malpensa, Monachium, Murcii, Neapolu, Newcastle, Nicei, Olbii, Palermo, Palmy, Paryża Charles de Gaulle, Paryża Orly, Pizy, Pragi, Porto, Rimini, Rijeki, Rygi, Rzymu, Salonik, Splitu, Tallina, Tuluzy, Turynu, Walencji, Warszawy, Wenecji, Wiednia i Zurichu.


W Polsce easyJet oferuje połączenia z:


·          Warszawy do Londynu (Luton) i Bristolu,


·       Krakowa do Belfastu, Bristolu, Bournemouth, Dortmundu, Edynburga, Liverpoolu, Londynu (Luton i Gatwick) i Newcastle


·       Gdańska do Londynu (Gatwick), Edynburga , Bristolu i Belfastu.


Źródło: easyjet.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 131

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie