Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

W Orlando powstał magiczny świat Harrego Pottera

4 lutego 2010

Fani Harrego Pottera już od wiosny będą mieli okazję nie tylko śledzić poczynania swojego ulubionego bohatera na kartach książek i ekranach kin. Za kilka tygodniu w Orlando zostanie oddany do użytku park rozrywki stylizowany na krainę czarów rodem z książek i filmów o młodym czarodzieju.

Be Sociable, Share!


Książki J.K. Rowling o Harrym Potterze cieszą się ogromną popularnością już od dziesięciu lat. sprzedano ponad 400 mln egzemplarzy, a filmy nakręcone na ich podstawie przyniosły już 5,3 mld dolarów zysków.

Na powierzchni 20 akrów powstaje prawdziwy świat magii, zamków i zaczarowanych lasów. Park rozrywki w Orlando na Florydzie ma być otwarty już w kwietniu. Będzie on wiernym odwzorowaniem świata znanego z książek i filmów o małym czarodzieju. Będzie można zwiedzić szkołę czarów w Hogwardzie, do której będzie można przylecieć kolejką linową. Wewnątrz będzie można przeżyć wiele niespodziewanych i niewiarygodnych przygód, niemal jak bohaterowie książek J.K. Rowling.


Media w Stanach Zjednoczonych już teraz uznały park rozrywki za jedną z największych atrakcji tego roku porażających nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi i niespodziankami dla zwiedzających. Bilet wstępu dla dorosłego będzie kosztował 79 dolarów, a dziecięcy (3-9 lat) – 69 dolarów.


Bilety lotnicze na rejsy do Orlando w czerwcu kosztują (w dwie strony, bez podatków):
Z Bostonu od 197 dolarów
Z Nowego Jorku i Los Angeles od 324 dolarów
Z Chicago od 168 dolarów
Z Houston od 274 dolarów
Z Denver od 297 dolarów
Z Waszyngtonu od 134 dolarów.


Na podstawie cheapflights.com


/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 312

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie